Nasıl Çalışır

Neden sendUPT.com?

Avrupa’dan Türkiye’ye para göndermenin güvenli, hızlı ve ucuz yolu SendUPT.com! Bu servis Avrupa Birliği ülkelerinde yaşayan müşterilere Türkiye’de faaliyet gösteren UPT A.Ş. (www.upt.com.tr) ile Danimarka Finansal Hizmetler Kurumu’ndan lisans sahibi olarak Avrupa Birliği’nde faaliyet gösteren Inpay A/S (www.inpay.com) tarafından sağlanmaktadır. Inpay, Avrupa Birliği’nin tamamı için sahip olduğu ödeme lisansı ile Avrupa Birliği ülkelerinde yaşayan müşterilerin para transferi taleplerini, doğrudan ve online olarak Türkiye’deki alıcılara iletilmesi için UPT A.Ş.’ye iletmektedir.

Güvenli ve
Denetim Altında

sendUPT.com, en son ve güncel antivirüs yazılımlarıyla korunmakta, şirketimiz yasal merciiler tarafından denetlenmektedir.

Paranızın Nerede Olduğunu
Anlık Olarak Bilirsiniz

Gönderim yaptığınız tutarın hangi aşamada olduğunu istediğiniz zaman “Transfer Takibi” ile anlık olarak izleyebilirsiniz.

Her Zaman Çok Ucuz

Gönderdiğiniz paranın değerini biliyor ve her zaman en iyi fiyatı sunmak için masraflarımızı düşük tutuyoruz.

Nasıl Gönderirim

UPT ile Para Göndermek Çok Kolay

SendUPT’de 1 dk içinde kullanıcı kaydınızı oluşturun.*

Göndermek istediğiniz tutarı ve Alıcı bilgilerini girin.

Gönderim tutarınızı referans numarasını belirterek Inpay’in hesabına gönderin.

Gönderim tutarı Inpay’e ulaşır ulaşmaz, dakikalar içerisinde alıcıya ödenir.**

Nasıl Alırım

UPT ile Para Almak Çok Hızlı

Gönderim tutarı Inpay’e ulaşır ulaşmaz, dakikalar içerisinde PTT dahil size en yakın 10.000 noktadan paranızı hemen çekebilirsiniz. Eğer para hesabınıza ya da kartınıza gönderilmişse, yine paranız dakikalar içerisinde hesabınızda/kartınızda olacaktır.**

* SendUPT Avrupa Birliği ve Türkiye’deki regülasyonlara tam olarak uyumludur. Bu kapsamda müşterini tanı ilkeleri (KYC) kapsamında; kullanıcı kaydı oluşturma, gönderim işlemi yapabilme ve/veya gönderim işlemine devam edebilme için ek belge ve bilgi isteme hakkını saklı tutar.

** Gönderim tercihinize bağlı olarak para alıcıya nakit olarak ödenebileceği gibi Alıcı’nın banka hesabına/kartına da yapılabilmektedir. Gönderim tutarının Inpay’in hesabına ulaşmaması ve/veya istenilen zaman içerisinde ulaşmamış olması ve/veya işlemin referans numarasıyla ulaşmaması, paranın gönderildiği ülke ve/veya Inpay’in hesabının bulunduğu ülke ve/veya Türkiye’de para transferi yapılan günün resmi tatil olması ve/veya işlem saatlerinin para transferi için belirtilen saatlerin dışında kalması, beklenmeyen sistemsel aksaklıklar veya doğal afetler, Alıcı’nın bilgilerinin hatalı olması v.b. gibi durumlarda para transferi gerçekleşmeyebilir veya mümkün olan en yakın iş günü gerçekleştirilebilir. Daha fazla bilgi için SendUPT’nin şartlar ve koşullar dokümanını okuyunuz.